1
2
3

Svadobné doplnky

Svadobné doplnky pre váš elegantný vzhľad

Svadobné doplnky pre váš elegantný vzhľad

zdroj pinterest.com

So závojom, či bez závoja? Budete nevesta a ako prvé si predstavujete ako budú vyzerať Vaše svadobné šaty a doplnky? Jednoduchá alebo robustná róba, dokonalý make up a čarovné doplnky či šperky. Každá nevesta chce byť krásna a výnimočná a každá sa cíti dobre a výnimočne v niečom inom.

zdroj pinterest.com

Prežívate práve jedno z najkrajších období Vášho života?  Našli ste svoju veľkú lásku a ste zamilovaný?  Ak ste už spravili prvý krok k Vašej spoločnej budúcnosti a zasnúbili ste sa, môžete plánovať svadbu. Najdôležitejším symbolom manželstva sú obrúčky.

Niekoľko týždňov či mesiacov ste sa venovali príprave Vašej svadby, aby tento výnimočný deň Vášho života bol udalosťou, ktorú si Vy, Vaša rodina a Vaši známi budú pamätať mnoho rokov či dokonca celý život.

zdroj pinterest.com

Topánky sú dominantou na dlhom zozname potrebných doplnkov pre nevestu. Výber svadobných topánok môže byť pre nevesty rovnako vzrušujúci ako aj výber svadobných šiat. Pri výbere topánok sa treba riadiť istými pravidlami a netreba zabúdať na dôležité zásady.

zdroj pinterest.com

Určite takmer každá nevesta pozná tradíciu, že v svoj svadobný deň musí mať na sebe: "niečo staré, niečo nové, niečo vypožičané a niečo modré“. Táto tradícia je uctievaná  a odovzdávaná mnohými generáciami.

zdroj pinterest.com

Každá nevesta sa chce v svadobný deň cítiť výnimočne, krásne a pohodlne. Ak máte už vybrané svoje vysnívané svadobné šaty, je potrebné doladiť niekoľko detailov – závoj, šperky ale najmä  dokonalé topánky.

V čom na svadbu? Smoking, frak, či oblek?

Pri výbere zvyčajne rozhoduje cena. Kým obleky sú cenovo prístupnejšie, ceny smokingov a frakov sú výrazne vyššie.

S nevestou sa najčastejšie spájajú svadobné šaty. Ich eleganciu a celkový vzhľad však zvýrazňujú vhodne vybraté doplnky.